Lasery > Testy laserů

1W RGB

<< < (7/9) > >>

TAC:

--- Citace: dzodzo  04. Listopad 2010 08:36:48 ---tomu vravim presny merak ten to meria s presnostou na desattisiciny miliwatt ;D

--- Konce citace ---
tak tomu říkám "joke"  ;D máš u mě bod ..  ;D

Archie:

--- Citace: dzodzo  04. Listopad 2010 08:36:48 ---tomu vravim presny merak ten to meria s presnostou na desattisiciny miliwatt ;D

--- Konce citace ---

 ;D ;D njn, Je v tom podivná logika - pod 1W to měří na desetinu mW a je to desetiná čárka, nad 1W je z ní oddělovač tisíců.
Výrobce uvádí chybu pod 5% a testovalo se to proti měřáku od Ophiru a bylo to OK.

TAC:

--- Citace: P@trick  04. Listopad 2010 16:32:23 ---Velmi pekný laserík. � koda že ja mám z neho len polovižný výkon na mojom :D

--- Konce citace ---
furt nebreč a něco dělej,ted tu je i "Bible od Sama" tak tam mrkni a můžeš si ty svý moduly v tom RGB vytunit ..  ;)
já z ní čerpal moudra skoro hned jak ji strýček Sam vyvěsil ...

Archie:

--- Citace: P@trick  04. Listopad 2010 16:32:23 ---Velmi pekný laserík. � koda že ja mám z neho len polovižný výkon na mojom :D

--- Konce citace ---

Jako, že tvůj laser má polovinu výkonu tohohle, nebo že máš ten samej a má jen půl?

Archie:

--- Citace: TAC  04. Listopad 2010 17:43:50 ---
--- Citace: P@trick  04. Listopad 2010 16:32:23 ---Velmi pekný laserík. � koda že ja mám z neho len polovižný výkon na mojom :D

--- Konce citace ---
furt nebreč a něco dělej,ted tu je i "Bible od Sama" tak tam mrkni a můžeš si ty svý moduly v tom RGB vytunit ..  ;)
já z ní čerpal moudra skoro hned jak ji strýček Sam vyvěsil ...

--- Konce citace ---

Kruci a já vykecal, odkud "jsme chytrý"  ;D ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi